BUSYRA TAKIYUDIN

Latest

Showing posts with label resepi. Show all posts
Showing posts with label resepi. Show all posts

Wednesday, January 03, 2018

KENTANG GORENG SEDAP SOS THAI

Sunday, December 10, 2017

RESEPI KERABU MAGGI SEDAP GILA WEHHH!

Wednesday, December 06, 2017

RESEPI CRISPY CHOCO JAR CAIR DIMULUT DAN TAK LEMAU!

Friday, November 17, 2017

KEK OREO VIRAL VERSI KUKUS MUDAH DAN MURAH

Monday, November 13, 2017

RESEPI ASAM PEDAS MELAKA IKAN PARI

Friday, October 27, 2017

RESEPI BIHUN SOTO AYAM KETAGIH

Saturday, October 21, 2017

RESEPI AYAM MASAK CILI KERING CHINESE STYLE

Friday, October 13, 2017

RESEPI DAGING MASAK MERAH ALA THAI

Friday, October 06, 2017

Friday, September 29, 2017

Friday, September 22, 2017

AIR VIRAL SEDAP DARI STARBUCKS

Wednesday, September 20, 2017

Sunday, September 17, 2017

RESEPI SOTONG CELUP TEPUNG RANGUP
Copyright © 2012 Busyra Takiyudin All Right Reserved