February 2015 - BUSYRA TAKIYUDIN

Latest

Saturday, February 28, 2015

CUTI SEMESTER DAH HABES | SHAH ALAM

Thursday, February 26, 2015

BIHUN SUP RINGKAS BERSAMA SAMBAL KICAP

Wednesday, February 25, 2015

SETELAH CUTI SEMESTER SEBULAN

Sunday, February 22, 2015

MINGGU KENDURI KAWEN

Friday, February 20, 2015

Thursday, February 19, 2015

MASAK SIMPLE, APA YANG ADA
KEINDAHAN MASJID ZAHIR WAKTU MALAM | WITH BESTIEE

Saturday, February 14, 2015

FOOD REVIEW | KENNY ROGERS ROASTERS

Friday, February 13, 2015

RESULT SEMESTER 5

Thursday, February 12, 2015

MELAYANG DUIT BUAT BUKU MERAH !

Wednesday, February 11, 2015

IKAN NYOK NYOK MASAK KICAP

Thursday, February 05, 2015

CENDOL MANIS BUAT SENDIRI
SUHU SEJUK DI BUKIT BENDERA, PENANG
Copyright © 2010 Busyra Takiyudin All Right Reserved